Чемпіонат Ємільчинського району з футболу [25]

Форма входу

Головна » 2012 » Червень » 24 » М. ГЛУМЧА ПОКАЗУЄ КЛАС І ОПУСКАЄ СЕРЕДИ З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ
16:15
М. ГЛУМЧА ПОКАЗУЄ КЛАС І ОПУСКАЄ СЕРЕДИ З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ

Сьогодні відбувся матч 4-го туру між командами М. Глумча - Середи, де господарі поля розгромили уявних лідерів чемпіонату з рахунком 3:0, тим самим довівши істину що чемпіонами стають після останнього туру а не після 3-го. На протязі всього матчу точилась жорстка гра іноді виходячи за межі правил, проте як і в попередньому матчі,яку судив Серпутько В. судівство було одностороннім за винятком надто явних порушень.  Намагаючись створити бодай момент гості грали в "парашютний" футбол, коли з середині поля м"яч верхом намагались доставити до нападників. Проте дана тактика ефекту не принесла. В свою чергу господарі ще в першому таймі скористались помилкою воротаря Середів і після удару і влучання в поперечину майже занесли сферу у сітку воріт після добивання.
     В 2-му таймі оборона серединців дала збій в середині тайму чим відразу ж скористались малоглумчанці і забили 2-й гол.             А наприкінці матчу довели рахунок до розгрому ударом із-за меж штрафного майданчика.

Категорія: Чемпіонат Ємільчинського району з футболу | Переглядів: 485 | Додав: DAN02 | Рейтинг: 0.0/0